niedziela, 11 marca 2012

Nadziane babeczki - wyniki konkursu!

Jest niedziela, 11 marca, czyli dziś zgodnie z obietnicą podajemy wyniki konkursu organizowanego z Delectą. Wybór był trudny, podeszliście do sprawy z sercem i  z wyobraźnią. Dokładnie przeczytałyśmy wszystkie zamieszczone przez Was komentarze. Z trudnością wybrałam 5 swoich typów (chociaż miałam o kilka więcej:)), a siostra swoich. Po telefonicznych debatach doszłyśmy w końcu do porozumienia i oto zwycięzcy (kolejność przypadkowa):
 • od-kuchni: brylantowy pierścionek / Zdecydowanie się z tym zgadzamy, chociaż istnieje pewne niebezpieczeństwo połknięcia tegoż lub utraty zęba, ale taki pierścionek to marzenie wielu kobiet :)
 • Kamila: masa o smaku Frugo (najlepiej czarnego) / Frugo to smak z naszego dzieciństwa - babeczka z takim nadzieniem to by było coś :)
 • Katarzyna Pękala: żelki / Ten pomysł kiedyś wykorzystamy - choćby po to, żeby przekonać się, co zostanie z żelków po 20 minutach w wysokiej temperaturze ;)
 • mollisia: mus selerowy / Za szczegółową i sugestywną opowieść o przygotowaniu wymarzonych babeczek (orzechy, mus selerowy, lukier... mmm;))
 • Bernadeta: krem tiramisu pachnący kawą i nutką amaretto / Bo doszłyśmy do wniosku, że tym kremem byłaby nadziana nasza idealna babeczka ;)
Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim czytelnikom bloga, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy za piękne, apetyczne komentarze :)
Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową (lub poprzez wiadomość na facebooku) celem ustalenia szczegółów wysyłki nagród.

4 komentarze:

 1. Dziękuję i gratuluję pozostałym zwycięzcom:) Ale mi dziewczyny zrobiłyście super prezent na niedzielę :)
  ***
  http://odkuchnii.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł Bernadety chciałabym zrealizować! Pychota!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wizytę na blogu!
Jeśli komentujesz, korzystając z opcji "anonimowy", prosimy napisz w komentarzu nick lub swoje imię ;)