czwartek, 6 grudnia 2012

Wystawa naszych zdjęć!

W niedzielę zapraszamy do Torunia na... wystawę naszych zdjęć na zakończenie projektu Gastrorakieta! Tutaj tekst o wystawie i atrakcjach jej towarzyszących... a my uciekamy, by się przygotować (w międzyczasie na blogu będzie jeszcze coś pysznego ;)).Nie od dzisiaj wiadomo, że jedzenie zaczyna się od... patrzenia. Szefowie kuchni prześcigają się w prezentacji potraw, by jak najbardziej przyciągnąć wzrok, a ich kompozycje stają się małymi dziełami sztuki. Powstają mozolnie, z dbałością o szczegóły i wykorzystaniem coraz bardziej nowatorskich środków. Również na domowych stołach rozgrywają się małe rewolucje - są powroty do kulinarnych korzeni i kuchenne podróże do różnych stron świata. Dzięki temu na talerzach jest coraz barwniej i zdrowo.

Fragment takich kolorowych i smacznych poszukiwań będziecie mogli zobaczyć (i spróbować!) na wystawie Paleta Smaku_Menu. Dwie siostry, które od dwóch lat prowadzą kulinarnego bloga Paleta Smaku, pokażą na zdjęciach pyszne przystawki, zupy, dania główne i desery, prezentując tym samym barwne Menu swojej domowej restauracji. W dniu wernisażu wystawie będzie towarzyszył suto zastawiony stół z pysznymi przekąskami na zakończenie projektu Gastrorakieta. Będzie smacznie, więc zapraszamy!

Gdzie: Kulturhauz, ul. Poniatowskiego 5/2, Toruń 
Start: 9 grudnia, godz. 18:00 

Wstęp wolny!

Uwaga! Kupując "pyszny los" będzie można wziąć udział w losowaniu nagrody specjalnej - siostry z Palety Smaku upieką lub ugotują Wam to, o czym tylko zamarzycie: "płonący" tort na urodziny babci lub zestaw przepysznych muffinek, boeuf bourguignon lub spaghetti alla marinara - zwycięzca będzie miał wiele możliwości! Losowanie o 20:00!

2 komentarze:

  1. szkoda, że tak daleko, ale liczę, że coś na blogu pokażecie ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wizytę na blogu!
Jeśli komentujesz, korzystając z opcji "anonimowy", prosimy napisz w komentarzu nick lub swoje imię ;)